Історична довідка

дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Веселка» Бориспільської міської ради Київської області

Для невгамовних дітлахів був збудований дошкільний заклад із сонячною назвою «Веселка» в червні 1980 року, який розрахований на 12 груп дітей дошкільного віку. 24 грудня 1980 року гостинно відчинила двері «Веселка» для перших дітей. Перерізав стрічку Ворона Сергій разом з керуючим трестом «Бориспільсільбуд» Кравченком Є.М.

Перша завідуюча - Бондаренко Олександра Мифодіївна, яка понад 16 років віддавала своє серце і душу роботі, ділячись із колективом своїми знаннями та

/Files/images/мифодівна.jpg вміннями.

Кожного року на день будівельника проводились спартакіади тресту «Бориспільсільбуд».

Збірна по волейболу «Веселки» в березні 1982 року зайняла перше місце серед команд організацій тресту «Бориспільсільбуд» і отримала перехідний кубок.

В 1988 році вихователь Шульга Ірина Леонідівна зайняла 2 місце по бігу на дистанції 500 метрів, а Загідько Тамара - 3 місце по метанню.

1990 рік – завідуюча Бондаренко О.М. зайняла 2 місце по бігу на дистанції 1500 метрів серед учасників своєї вікової категорії. На цих же змаганнях легкоатлетична команда «Веселки» зайняла 1 місце в естафеті 4 по 100. Переможці були нагороджені чайними сервізами.

В газеті «Молода гвардія» за 18.02.1987 року була надрукована стаття «Тамара з «Веселки» про вихователя Загідько Тамару Олексіївну. Її було обрану делегатом 20 зїзду ВЛКСМ.

Вихователі у 1981 році створили ансамбль «Веселка». В його репертуарі талановито і професійно звучали народні та естрадні пісні.

Найдосвідченішими вихователями можна назвати Зоц Тамару Сергіївну,

Рогальову Ніну Данилівну, Горбач Ольгу Йосипівну, Кузнєцову Нелю Василівну, Гришман Надію Іванівну, Цілик Любов Андріївну, Герасименко Олену Василівну, Тригуб Ліду Дмитрівну, Рашко Валентину Василівну, Верстак Валентину Миколаївну, Загідько Тамару Олексіївну, Шевченко Світлану Григорівну.

В 1996 році на зміну завідуючій Бондаренко О.М. прийшла Панченко Людмила Євгенівна, молода , енергійна, з новими ідеями, цікавими мріями.

З 1 вересня 1999 року в закладі була відкрита спеціалізована група для дітей з вадами зору, в якій перебувають діти з пониженим зором та косоокістю. Обладнаний офтальмологічний кабінет апаратурою для корекції зору та косоокості. Проводять лікування та корекцію зору лікар Яцюта Василь Миколайович та медсестри-ортоптистки Лапа Наталія Михайлівна та Щербина Тетяна Юріївна.

З 1 вересня 2000 року заклад був реорганізований в навчально-виховний комплекс «Ясла-садок-загальноосвітня школа 1 ступеня «Веселка».

11 років в закладі навчались і виховувались не тільки діти дошкільного віку, а й учні початкової школи. З 01.08.2011 року заклад перепрофільований в дитячий садок.

Колектив під керівництвом Людмили Євгенівни спрямовує всі свої сили на формування у дітей творчої особистості. А проведення свят, розваг, фізкультурних занять особливо сприйнятливі малечі, бо проходять неординорно, цікаво, єднають дітей, дарують відчуття перемоги.

Кiлькiсть переглядiв: 1039

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.